Dersu Alabalık Üretim Tur. Tic. San. Ltd. Şti.

ÜRETİM YERLERİ

DERSU BALIK İŞLEME FABRİKASI

E-posta Yazdır PDF

production 2008 yılında kurulmuş olan fabrikamızda deniz ve tatlı su balıklarının işlenmesi ve paketlenmesi yapılmaktadır.
1000 m2 kapalı ve 7000 m2 açık alana sahip olan fabrikamızda 750 ton ürün depolama ve 750 ton/yıllık işleme kapasitesi mevcuttur.
Müşteri memnuniyetine odaklanmış olan çalışmalarımız güvenli gıda üretim ve satışını ilke edinen firmamızda bu amaçla ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Güvenli Gıda Yönetim Standardı belgelerimiz mevcut olup ürün güvenliği HACCP sistemi sağlanmaktadır. Tesisimiz Alanya Karayolu 10. km Doğançam Köyü Manavgat / Antalya adresindedir.

Dersu balık işleme fabrikası Manavgat
Fotoğraf Galerisi

 

YILDIRIM ALABALIK ÇİFTLİĞİ - MANAVGAT

E-posta Yazdır PDF

production-manavgat

1994 yılında Dersu Balık tarafından Manavgat Çayı üzerinde kafeslerde alabalık üretimi amacıyla kurulmuş olup kapasitesi 40 ton/yıl sofralık alabalıktır.

Manavgat Alabalık Çiftliği - Fotoğraf Galerisi

 

TAŞLAR ALABALIK ÇİFTLİĞİ - KAYABÜKÜ/GÜNDOĞMUŞ

E-posta Yazdır PDF

production-gundogmus 1994 yılında Gündoğmuş İlçesi Kayabükü köyünde kurulmuş olan tesisimiz Antalya İlinin en büyük alabalık yetiştirme tesistir.100 ton/yıl sofralık ve 1.000.000 adet/yıl yavru alabalık yetiştirme kapasitesine sahiptir.

Gündoğmuş Alabalık Çiftliği - Fotoğraf Galerisi

 

DERSU BALIK MARKET - MANAVGAT

E-posta Yazdır PDF

production-market

Dersu Balık 1983 yılında "pazar balıkçılığı" ile başlattığı perakende balık satıcılığı geleneğini 1987 yılında Manavgat Balık Halinde açtığı balık market ile günümüzde de devam ettirmektedir.

Dersu Balık Market - Manavgat - Fotoğraf Galerisi

Devamını oku...
 
You are here: Anasayfa ÜRETİM YERLERİ

Dersu Smokehouse